تبلیغات
..:: برترین وبلاگ ::.. - تغییر حرف درایوها

 
پیغام مدیر

وبلاگ ایران کلیک جهت ارتقای علمی کاربران ساخته شده است به همین دلیل برای بالا بردن کیفیت مطالب آن از شما دوستان عزیز خواهشمندم ما را یاری نمایید.

همچنین شما دوستان برای درج تبلیغات خود در این وب و یا سفارش ساخت قالب وب می توانید به لینک های مربوطه مراجعه نمایید.

برای تبادل لینک یا لوگو کافیست لینک یا لوگوی وب را در وب خودتان قرار دهید سپس در قسمت نظرات اعلام کنید تا لینک شما نیز قرار گیرد.

ضمنا مسئولیت مطالب موجود در سایت ها و وبلاگ هایی که در این وب به آنها لینک داده شده برعهده صاحبان آنها بوده و این وب هیچ مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

امیدوارم لحظاتی خوش و مفیدی را در این وب پشت سر گذارید.

با تشکر مدیر وب!

 

نظرسنجی
نسخه جدید میهن بلاگ چطور است ؟
لوگوی وبلاگ

به زودی قرار خواهد گرفت

لینک دوستان
سایت های منتخب
تغییر حرف درایوها

سلام

اگر مایل به تغییر حرف درایوها ( پارتیشن های ) خود هستید بر روی My Computer كلیك راست كرده و Manage را انتخاب كنید سپس Disk management را انتخاب كنید. بر روی درایوی كه می خواهید حرف آن را تغییر دهید كلیك راست كنید. سپس Change Drive letter and Path را انتخاب نمایید. بر روی Edit كلیك كنید و حرف مورد نظر خود را برای درایو انتخاب كنید و سپس ok كنید. در این هنگام یك پیغام مبنی بر این كه این تغییر ممكن است باعث شود بعضی از برنامه ها به درستی كار نكنند یا نمایش داده نشوند. كلید yes را فشار دهید تا حرف درایو به حرف مورد نظر شما تغییر كند. البته لازم به ذكر است اگر برنامه ای در این درایو نصب كرده باشید اجرای این برنامه به دلیل تغییر مسیر آن با مشكل روبه رو خواهد شد.

موفق باشید.

مرتبط به موضوع : ترفندهای ویندوز

نویسنده : شهاب م

تاریخ ارسال : سه شنبه 5 مهر 1384
" آخرین مطالب ارسال شده "