تبلیغات
..:: برترین وبلاگ ::.. - با خبر شدن از تماس تلفن هنگام اتصال به اینترنت

 
پیغام مدیر

وبلاگ ایران کلیک جهت ارتقای علمی کاربران ساخته شده است به همین دلیل برای بالا بردن کیفیت مطالب آن از شما دوستان عزیز خواهشمندم ما را یاری نمایید.

همچنین شما دوستان برای درج تبلیغات خود در این وب و یا سفارش ساخت قالب وب می توانید به لینک های مربوطه مراجعه نمایید.

برای تبادل لینک یا لوگو کافیست لینک یا لوگوی وب را در وب خودتان قرار دهید سپس در قسمت نظرات اعلام کنید تا لینک شما نیز قرار گیرد.

ضمنا مسئولیت مطالب موجود در سایت ها و وبلاگ هایی که در این وب به آنها لینک داده شده برعهده صاحبان آنها بوده و این وب هیچ مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

امیدوارم لحظاتی خوش و مفیدی را در این وب پشت سر گذارید.

با تشکر مدیر وب!

 

نظرسنجی
نسخه جدید میهن بلاگ چطور است ؟
لوگوی وبلاگ

به زودی قرار خواهد گرفت

لینک دوستان
سایت های منتخب
با خبر شدن از تماس تلفن هنگام اتصال به اینترنت

اكثر كسانی كه از خانه به اینترنت وصل می شوند ناراحت این قضیه هستند كه هنگام اتصال تلفن اشغال است و اگر كسی زنگ بزند ما متوجه نمی شویم . بانرم افزار Phone Tray DialUp  شما می توانید Online باقی بمانید بدون اینكه تماسهای مهمی كه به منزل می شود را از دست بدهید! وقتی شما Online هستید و زنگی زده می شود PhoneTray به شما اطلاع می دهد كه فلان شماره الان در حال تماس گرفتن است. در ضمن انتخاب با شماست! می توانید به تلفن جواب بدهید و اتصال رو قطع كنید یا جواب ندهید و Online باقی بمانید. این برنامه از V.92 مودم شما و سیستم انتظار تماس( همان دو خطه شدن) شركت مخابرات سرویس دهنده تلفن استفاده می كند و شما را از تماسهای ورودی آگاه می سازد! برای این كه این نرم افزار بهتر كار كند شما باید حتما مودمی داشته باشید كه سیستم CallerID را ساپورت كند. این برنامه هنگام تماس با صفحه ی كوچكی كه در زیر ویندوز باز می كند شما را آگاه می كند همچنین می توانید از طریق سیستم Text-To-Speech نام شخص تماس گیرنده ( قبلا یك سری شماره ها و نام مالك آنها را به حافظه برنامه می دهیم) و شماره ی آن را برای شما می خواند. انواع Ring Tone برای صدای زنگ از ویژگیهای جالب دیگه ی آن كه در حدود 20 عدد در حافظه دارد و شما می توانید از هر فایل صوتی كه بخواهید به جای صدای زنگ استفاده كنید.

 PhoneTray تمامی تماس ها را ضبط می كند و یك History كامل (شامل زمان تماس. و تاریخ و...) برای ما ذخیره می كند. از ویژگیهای های قابل توجه این برنامه این است كه شماره های مزاحم را می تواند Block كند كه اگر تماس بگیرند برای شما زنگی خورده نشود ‌(البته در صورتی كه تلفن دیگه ای در خانه نباشد و Phone Tray تنها دریافت كننده تماسها باشد)! از خود برنامه هم می شود به عنوان تلفن استفاده كرد و به تماس ها پاسخ داد( با داشتن Headset و تنظیم آن). مطمئن هستم كه 100% برای خیلی از شما عزیزان یك چیز ضروری بود. در ضمن این برنامه ویندوزهای  98 و ME را ساپورت نمی كند.

دانلود

مرتبط به موضوع : دانلود برنامه

نویسنده : شهاب م

تاریخ ارسال : سه شنبه 5 مهر 1384
" آخرین مطالب ارسال شده "