تبلیغات
..:: برترین وبلاگ ::.. - قطع صدای مودم

 
پیغام مدیر

وبلاگ ایران کلیک جهت ارتقای علمی کاربران ساخته شده است به همین دلیل برای بالا بردن کیفیت مطالب آن از شما دوستان عزیز خواهشمندم ما را یاری نمایید.

همچنین شما دوستان برای درج تبلیغات خود در این وب و یا سفارش ساخت قالب وب می توانید به لینک های مربوطه مراجعه نمایید.

برای تبادل لینک یا لوگو کافیست لینک یا لوگوی وب را در وب خودتان قرار دهید سپس در قسمت نظرات اعلام کنید تا لینک شما نیز قرار گیرد.

ضمنا مسئولیت مطالب موجود در سایت ها و وبلاگ هایی که در این وب به آنها لینک داده شده برعهده صاحبان آنها بوده و این وب هیچ مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

امیدوارم لحظاتی خوش و مفیدی را در این وب پشت سر گذارید.

با تشکر مدیر وب!

 

نظرسنجی
نسخه جدید میهن بلاگ چطور است ؟
لوگوی وبلاگ

به زودی قرار خواهد گرفت

لینک دوستان
سایت های منتخب
قطع صدای مودم

سلام

من چنین كاری یعنی قطع صدای مودم را به شما پیشنهاد نمی كنم چون اگر صدای مودم را قطع كنید بعضی از ارورهای مودم نمایش داده نمی شوند و باعث اشكال در كار مودم می شود ولی بعضی از افراد از صدای گوش خراش مودم آن هم در نیمه شب خسته شده اند به همین دلیل من روش قطع صدای مودم را آموزش می دهم.

برای قطع صدای مودم باید پنجره Connect اینترنت خود را باز كرده سپس بر روی گزینه Properties كلیك كنید و در قسمت General گزینه Configure… را انتخاب كنید حال در پنجره Modem Configuration گزینه Enable modem speaker را غیر فعال كرده و ok  كنید از این به بعد صدای مودم در هنگام اتصال به اینترنت به گوش نمی رسد و اگر خواستید آن را به حالت اول باز گردانید گزینه Enable modem speaker را فعال كنید .

موفق باشید.

مرتبط به موضوع : ترفندهای ویندوز

نویسنده : شهاب م

تاریخ ارسال : یکشنبه 3 مهر 1384
" آخرین مطالب ارسال شده "