تبلیغات
..:: برترین وبلاگ ::.. - بازگشت به عقب

 
پیغام مدیر

وبلاگ ایران کلیک جهت ارتقای علمی کاربران ساخته شده است به همین دلیل برای بالا بردن کیفیت مطالب آن از شما دوستان عزیز خواهشمندم ما را یاری نمایید.

همچنین شما دوستان برای درج تبلیغات خود در این وب و یا سفارش ساخت قالب وب می توانید به لینک های مربوطه مراجعه نمایید.

برای تبادل لینک یا لوگو کافیست لینک یا لوگوی وب را در وب خودتان قرار دهید سپس در قسمت نظرات اعلام کنید تا لینک شما نیز قرار گیرد.

ضمنا مسئولیت مطالب موجود در سایت ها و وبلاگ هایی که در این وب به آنها لینک داده شده برعهده صاحبان آنها بوده و این وب هیچ مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

امیدوارم لحظاتی خوش و مفیدی را در این وب پشت سر گذارید.

با تشکر مدیر وب!

 

نظرسنجی
نسخه جدید میهن بلاگ چطور است ؟
لوگوی وبلاگ

به زودی قرار خواهد گرفت

لینک دوستان
سایت های منتخب
بازگشت به عقب

 سلام

در ویندوز xp می توان به عقب بازگشت مثلا هنگامی كه پس از نصب یك برنامه ویندوز به درستی كار نمی كند می توان تنضیمات را به زمان قبل از نصب برنامه بازگرداند. برای این كار در منوی start به ترتیب system , Accessories , All programs وسپس System Restore  را اجرا كنید. حال گزینه Restore My Computer to an earlier time را انتخاب كرده و یك تاریخ را انتخاب كنید. دقت كنید كه همه تاریخ ها قابل انتخاب نیستند. سپس با چند بار Next زدن كار را ادامه دهید تا ویندوز شما به عقب باز گردد.

تذكر : اگر برنامه را می خواهید نصب كنید و احتمال می دهید كه باعث خرابی ویندوز شود بهتر است در System Restore  گزینه Create a Restore point را انتخاب كنید تا بتوان به راحتی ویندوز را به عقب باز گرداند.

موفق باشید .

مرتبط به موضوع : ترفندهای ویندوز

نویسنده : شهاب م

تاریخ ارسال : چهارشنبه 6 مهر 1384
" آخرین مطالب ارسال شده "