تبلیغات
..:: برترین وبلاگ ::.. - آموزش نفوذ به کامپیوتر

 
پیغام مدیر

وبلاگ ایران کلیک جهت ارتقای علمی کاربران ساخته شده است به همین دلیل برای بالا بردن کیفیت مطالب آن از شما دوستان عزیز خواهشمندم ما را یاری نمایید.

همچنین شما دوستان برای درج تبلیغات خود در این وب و یا سفارش ساخت قالب وب می توانید به لینک های مربوطه مراجعه نمایید.

برای تبادل لینک یا لوگو کافیست لینک یا لوگوی وب را در وب خودتان قرار دهید سپس در قسمت نظرات اعلام کنید تا لینک شما نیز قرار گیرد.

ضمنا مسئولیت مطالب موجود در سایت ها و وبلاگ هایی که در این وب به آنها لینک داده شده برعهده صاحبان آنها بوده و این وب هیچ مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

امیدوارم لحظاتی خوش و مفیدی را در این وب پشت سر گذارید.

با تشکر مدیر وب!

 

نظرسنجی
نسخه جدید میهن بلاگ چطور است ؟
لوگوی وبلاگ

به زودی قرار خواهد گرفت

لینک دوستان
سایت های منتخب
آموزش نفوذ به کامپیوتر

سلام

امروز می خواهم راه های نفوذ به كامپیوتر كسانی كه از اینترنت استفاده می كنند را به شما آموزش دهم

برنامه های گوناگونی برای این كار موجود می باشد مانند WinCrash2.0 و NetBuspro و TFAK و ...

كه امروز قصد دارم یكی از آنها را به شما آموزش دهم

آموزش : WinCrash2.0

برنامه WinCrash یكی از قدرتمند ترین و پر طرفدار ترین برنامه هایی است كه توسط هكر ها مورد استفاده قرار می گیرد. این برنامه دارای یك رابط گرافیكی بسیار ساده است. به طوری كه استفاده از آن حتی از برنامه paint در ویندوز نیز راحتتر است. برنامه WinCrash ، مانند اكثر برنامه های مشابه خود از قبیل SubSeven ، Girlfriend و NetBusPro وغیره به یك فایل سرویس دهنده بنام Server.exe بر روی كامپیوتر میزبان نیاز دارد. در برنامه WinCrash دوفایل با نامهای Server.exe و Client.exe موجود می باشد. كه Server.exe همان فایلی است كه باید به كامپیوتر مورد نظر انتقال یابد و یكبار نیز اجرا شود. معمول ترین روش برای ارسال این فایل كه یك فایل Trojan (اسب تروا) است ، انتقال آن به كامپیوتر میزبان توسط E-mail یا یك برنامه IM از قبیل Yahoo messenger ، MSN Messenger یا ICQ می باشد. به محض وارد شدن این فایل به كامپیوتر مورد نظر و اجرای آن فایل Server.exe روی كامپیوتر مورد نظر نصب می شود. این فایل به محض اجرا شدن یك كپی از خود در شاخه اصلی Windows قرار می دهد و به منظور اجرا شدن خود كار فایل بعد از هر بار اجرای ویندوز مسیر خود را در مكان های گوناگونی مانند فایل win.ini در شاخه windows ، در دستور Run یا در رجیستری ویندوز در آدرس زیر حك می كند.

HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Microsoft \ Windows \ Current Version \ Run

البته تمامی این عملیاتها بسیار سریع و پشت صحنه انجام می شود. اجرای فایل Server.exe بر روی كامپیوتر سرویس دهنده آنرا برای برنامه WinCrash آماده می كند.

پس از انجام این عملیات حال می توانیم ارتباط را برقرار كنیم برای این عمل ، به آدرس IP دستگاه مقابل ، احتیاج داریم كه با استفاده از نرم افزارهای دیگر بدست آوردن آن بسیار ساده است.(در روزهای دیگر آموزش داده می شود) اكنون فرض می كنیم كه فایل Server.exe به یك كامپیوتر میزبان ارسال شده است و یك بار بر روی آن كامپیوتر اجرا گردیده است. پس از اجرای برنامه پنجره ای به نام Connection Module را مشاهده می كنید كه در داخل آن كادری وجود دارد به نام Target IP كه جهت ورود IP یا نام كامپیوتر میزبان بكار برده می شود. پس از نوشتن IP كامپیوتر مورد نظر كه به شبكه متصل است بر روی دكمه Connect To Host كلیك می كنیم. پس از مدتی شما به كامپیوتر مورد نظر متصل می شوید و می توانید كنترل كامپیوتر مورد نظر را در دست بگیرید. سپس بر روی اولین دكمه منوی بالا از سمت چپ كه با نام Device Manager می باشد كلیك كرده پنجره ای برای شما نمایش داده می شود كه تمامی ابزار دسترسی های ممكن به دستگاه مورد نظر در آن وجود دارد. به طور مثال دكمه Move Mouse را كلیك كنید سپس روی دكمه 30,30 را و بعد روی دكمه Move كلیك كنید. این كار شما باعث شده است كه موس كامپیوتر مورد نظر تكان داده شود. یا بر روی دكمه Flip Screen كلیك كنید این كار شما باعث می شود كه صفحه نمایش كامپیوتر میزبان به صورت وارونه تبدیل شود. به همین ترتیب از دكمه های موجود در بالای صفحه اصلی برنامه می توان برای دسترسی به قسمت های مختلف كامپیوتر مورد نظر استفاده كرد. حال پنجره Device Manager را كنسل كنید و بر روی دكمه Control Panel Manager موجود در صفحه اصلی برنامه WinCrash كه به شكل مكعب و تیكی در كنار آن می باشد كلیك كنید سپس پنجره ای باز می شود و امكاناتی در آن موجود می باشد كه شما می توانید ازطریق آنها به قسمت Control Panel كامپیوتر مورد نظر دسترسی داشته باشید. به عنوان مثال بر روی دكمه Open Display Settings كلیك كنید كه این كار شما باعث می شود كه پنجره Display Settings كامپیوتر مورد نظر در دست شما قرار گیرد و هر تغییراتی كه دوست دارید بر روی آن انجام دهید و به همین ترتیب می توانید از امكانات كه این برنامه در اختیار شما قرار می دهد استفاده كنید لازم به ذكر است كه برای قطع ارتباط از دكمه Disconnect from Host استفاده كنید

امید ورم از این مطالب بهره كامل را برده باشید تا نوشتن مطلب دیگر خدانگهدار.

مرتبط به موضوع : آموزشی

نویسنده : شهاب م

تاریخ ارسال : پنجشنبه 7 مهر 1384
" آخرین مطالب ارسال شده "