تبلیغات
..:: برترین وبلاگ ::.. - اجبار IE به باز كردن لینك ها در پنجره جدید

 
پیغام مدیر

وبلاگ ایران کلیک جهت ارتقای علمی کاربران ساخته شده است به همین دلیل برای بالا بردن کیفیت مطالب آن از شما دوستان عزیز خواهشمندم ما را یاری نمایید.

همچنین شما دوستان برای درج تبلیغات خود در این وب و یا سفارش ساخت قالب وب می توانید به لینک های مربوطه مراجعه نمایید.

برای تبادل لینک یا لوگو کافیست لینک یا لوگوی وب را در وب خودتان قرار دهید سپس در قسمت نظرات اعلام کنید تا لینک شما نیز قرار گیرد.

ضمنا مسئولیت مطالب موجود در سایت ها و وبلاگ هایی که در این وب به آنها لینک داده شده برعهده صاحبان آنها بوده و این وب هیچ مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

امیدوارم لحظاتی خوش و مفیدی را در این وب پشت سر گذارید.

با تشکر مدیر وب!

 

نظرسنجی
نسخه جدید میهن بلاگ چطور است ؟
لوگوی وبلاگ

به زودی قرار خواهد گرفت

لینک دوستان
سایت های منتخب
اجبار IE به باز كردن لینك ها در پنجره جدید

هنگامی كه در برنامه Internet Explorer روی لینك جدید كلیك می كنید به طور پیش فرض در همان پنجره باز می شود برای باز شدن لینك مورد نظر در پنجره ای جدید می توانید روی آن كلیك راست كرده و گزینه Open in new window را انتخاب كنید. همچنین اگر هنگام كلیك روی لینك كلید Shift (موجود در صفحه كلیك) را نگه دارید لینك مورد نظر در پنجره جدید باز می شود.

حال اگر می خواهید پیش فرض IE را طوری تغییر دهید كه هر بار روی یك لینك كلیك كنید در پنجره ای جدید باز شود در منوی Tools روی Internet Options كلیك كنید. به قسمت Advanced رفته و در زیر Browsing علامت كنار Reuse windows for launching shortcuts  را بردارید.

--

مرتبط به موضوع : ترفندهای ویندوز

نویسنده : شهاب م

تاریخ ارسال : شنبه 17 تیر 1385
" آخرین مطالب ارسال شده "