تبلیغات
..:: برترین وبلاگ ::.. - خدانگهدار

 
پیغام مدیر

وبلاگ ایران کلیک جهت ارتقای علمی کاربران ساخته شده است به همین دلیل برای بالا بردن کیفیت مطالب آن از شما دوستان عزیز خواهشمندم ما را یاری نمایید.

همچنین شما دوستان برای درج تبلیغات خود در این وب و یا سفارش ساخت قالب وب می توانید به لینک های مربوطه مراجعه نمایید.

برای تبادل لینک یا لوگو کافیست لینک یا لوگوی وب را در وب خودتان قرار دهید سپس در قسمت نظرات اعلام کنید تا لینک شما نیز قرار گیرد.

ضمنا مسئولیت مطالب موجود در سایت ها و وبلاگ هایی که در این وب به آنها لینک داده شده برعهده صاحبان آنها بوده و این وب هیچ مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

امیدوارم لحظاتی خوش و مفیدی را در این وب پشت سر گذارید.

با تشکر مدیر وب!

 

نظرسنجی
نسخه جدید میهن بلاگ چطور است ؟
لوگوی وبلاگ

به زودی قرار خواهد گرفت

لینک دوستان
سایت های منتخب
خدانگهدار

سلام

شهادت امام علی (ع) را به تمام مسلمانان تسلیت عرض می کنم.

دوستان عزیز شرمنده همه شما هستم که چند مدتی هست به این وبلاگ مراجعه می کنید و پست جدیدی را مشاهده نمی کنید. خب اواخر تابستان که به مسافرت رفته بودم و نمی توانستم مطلب بنویسم و حالا هم شاید تا دو سه ماه دیگر هم به دلیل قبولی دانشگاه و گرفتن خوابگاه در آنجا دیگر موفق به نوشتن مطلب در این وبلاگ نباشم.

ولی دوست ندارم که این وبلاگ بدون نویسنده و مطلب باقی بماند به همبن دلیل از تمام دوستان عزیز که توانایی مطلب نوشتن برای این وبلاگ هستند خواهش می کنم که در قسمت نظرات اعلام کنند تا به عنوان یکی از نویسندگان این وبلاگ ، در وبلاگ کلیک فعالیت کنند.

ضمنا من فقط تا دو سه روز دیگر می توانم به کنترل پانل این وبلاگ مراجعه کنم و نظرات شما را چک کنم. پس دوستانی که تمایل به همکاری دارند لطف کنند و در عرض این چند روز اعلام نمایند.

موفق و سربلند باشید.

خدانگهدار تا پست دیگر.

--

مرتبط به موضوع : عمومی

نویسنده : شهاب م

تاریخ ارسال : یکشنبه 23 مهر 1385
" آخرین مطالب ارسال شده "