تبلیغات
..:: برترین وبلاگ ::.. - شروعی دوباره

 
پیغام مدیر

وبلاگ ایران کلیک جهت ارتقای علمی کاربران ساخته شده است به همین دلیل برای بالا بردن کیفیت مطالب آن از شما دوستان عزیز خواهشمندم ما را یاری نمایید.

همچنین شما دوستان برای درج تبلیغات خود در این وب و یا سفارش ساخت قالب وب می توانید به لینک های مربوطه مراجعه نمایید.

برای تبادل لینک یا لوگو کافیست لینک یا لوگوی وب را در وب خودتان قرار دهید سپس در قسمت نظرات اعلام کنید تا لینک شما نیز قرار گیرد.

ضمنا مسئولیت مطالب موجود در سایت ها و وبلاگ هایی که در این وب به آنها لینک داده شده برعهده صاحبان آنها بوده و این وب هیچ مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

امیدوارم لحظاتی خوش و مفیدی را در این وب پشت سر گذارید.

با تشکر مدیر وب!

 

نظرسنجی
نسخه جدید میهن بلاگ چطور است ؟
لوگوی وبلاگ

به زودی قرار خواهد گرفت

لینک دوستان
سایت های منتخب
شروعی دوباره

سلام

دوستان عزیز چند ماهی در این وب ننوشته بودم آن هم به دلیل گرفتاری هایی که داشتم. دانشگاه و ...

چند ماه پیش، به روز رسانی این وبلاگ را برعهده یکی دو تا از دوستان گذاشتم که ظاهرا آنها هم گرفتاری های خودشان را داشتند و نتوانسته اند این وبلاگ را به خوبی به روز کنند برای همین تصمیم گرفتم باز هم مانند گذشته خودم در خدمت شما باشم.

قبل از هر  چیز قصد دارم قالب کنونی وبلاگ که متعلق به 2 سال پیش است را عوض کنم برای همین قبل از شروع سال جدید قالب را آماده می کنم و بر روی سیستم قرار می دهم خودم هم بعد از عید به فعالیت خودم مانند گذشته ادامه می دهم.

البته باز هم از تمام دوستان عزیز دعوت به همکاری می کنم. آن دسته از دوستان که توانایی همکاری دارند مشخصیات خودشان را در قسمت نظرات این وبلاگ قرار بدند تا بعد از بررسی های لازم ، به عنوان یکی از نویسندگان این وبلاگ فعالیت خود را شروع کنند.

زود زود بر می گردم.

یا حق

--

مرتبط به موضوع : عمومی

نویسنده : شهاب م

تاریخ ارسال : پنجشنبه 10 اسفند 1385
" آخرین مطالب ارسال شده "