تبلیغات
..:: برترین وبلاگ ::.. - دو ترفند در نوکیا ۶۲۷۰ !!

 
پیغام مدیر

وبلاگ ایران کلیک جهت ارتقای علمی کاربران ساخته شده است به همین دلیل برای بالا بردن کیفیت مطالب آن از شما دوستان عزیز خواهشمندم ما را یاری نمایید.

همچنین شما دوستان برای درج تبلیغات خود در این وب و یا سفارش ساخت قالب وب می توانید به لینک های مربوطه مراجعه نمایید.

برای تبادل لینک یا لوگو کافیست لینک یا لوگوی وب را در وب خودتان قرار دهید سپس در قسمت نظرات اعلام کنید تا لینک شما نیز قرار گیرد.

ضمنا مسئولیت مطالب موجود در سایت ها و وبلاگ هایی که در این وب به آنها لینک داده شده برعهده صاحبان آنها بوده و این وب هیچ مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

امیدوارم لحظاتی خوش و مفیدی را در این وب پشت سر گذارید.

با تشکر مدیر وب!

 

نظرسنجی
نسخه جدید میهن بلاگ چطور است ؟
لوگوی وبلاگ

به زودی قرار خواهد گرفت

لینک دوستان
سایت های منتخب
دو ترفند در نوکیا ۶۲۷۰ !!

امروز قصد دارم در این پست به دو ترفند مفید در گوشی نوکیا 6270 اشاره کنم ضمنا به دلیل اینکه گوشی من 6270 هست پس اگر مشکلی در آن داشتید اینجا اعلام کنید تا شما را راهنمایی کنیم (تا جایی که از دستم بر میات).

 

ارسال اس ام اس از طریق بلوتوث :

در گوشی 6270 این امکان وجود دارد که بدون استفاده از هیچ برنامه ای از طریق بلوتوث برای دیگران اس ام اس ارسال کنید. برای این کار مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید :

  Menu / Organiser / Notes(فهرست / سازمانگر / یاداشت ها)

حال در Notes (یاداشت ها) گزینه options (گزینه ها) را انتخاب کرده و  Make a note (نوشتن یک یاد داشت) را سلکت کنید. پس از این کار برای شما کادری ظاهر می شود که می توانید متن خود را در آن تایپ کنید بعد از تایپ کردن متن آن را Save کنید.

شما در حال حاظر متن خود را آماده کردید و برای ارسال آن کافیست  options(گزینه ها) را انتخاب کرده و گزینه Send note (ارسال یاداشت) را سلکت کنید و بعد از آن Via Bluetooth (با Bluetooth) را انتخاب کنید. به همین راحتی !!!

 

ارسال فلش اس ام اس :

فلش اس ام اس نوعی پیام کوتاه است که در اکثر گوشی ها با برنامه ای فلش اس ام اس می توان از این امکان استفاده کرد ولی در گوشی 6270 چنین امکانی وجود دارد. این پیام کوتاه بعد از دریافت به طور خود به خود اجرا شده و بعد از یک بار نمایش به طور خود به خود حذف می شود و در هیچ جای گوشی ذخیره نمی شود! برای ارسال چنین پیام کوتاهی مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

Menu / Messaging / Create message / Flash message

(فهرست / پیام رسانی / ایجاد پیام / پیام فوری)

حال بعد از طی مراحل فوق کادری همچون کادر ارسال اس ام اس معمولی برای شما ظاهر می شود. کافیست شماره و متن را تایپ کرده و آن را ارسال کنید.

فقط یه نکته لازم است در اینجا به آن اشاره کنم که اگر می خواهید قسمتی از متن و یا تمام متن شما چشمک بزند کافیست در هنگام تایپ کردن متن گزینه Options (گزینه ها) را انتخاب کرده و Insert blink character (درج نشانه چشمک زن) را سلکت کنید که باعث ظاهر شدن یک مثلث کوچک می شود. برای اینکه یک عبارت چشمک زن شود باید اول و آخر عبارت این مثلث را قرار دهید ولی اگر می خواهید تمام متن چشمک زن شود فقط در اول متن این مثلث را قرار دهید.

موفق باشید.

--

مرتبط به موضوع : ترفند و برنامه های موبایل

نویسنده : شهاب م

تاریخ ارسال : جمعه 10 فروردین 1386
" آخرین مطالب ارسال شده "