تبلیغات
..:: برترین وبلاگ ::.. - وب سایت مجانی از یاهو بگیرید

 
پیغام مدیر

وبلاگ ایران کلیک جهت ارتقای علمی کاربران ساخته شده است به همین دلیل برای بالا بردن کیفیت مطالب آن از شما دوستان عزیز خواهشمندم ما را یاری نمایید.

همچنین شما دوستان برای درج تبلیغات خود در این وب و یا سفارش ساخت قالب وب می توانید به لینک های مربوطه مراجعه نمایید.

برای تبادل لینک یا لوگو کافیست لینک یا لوگوی وب را در وب خودتان قرار دهید سپس در قسمت نظرات اعلام کنید تا لینک شما نیز قرار گیرد.

ضمنا مسئولیت مطالب موجود در سایت ها و وبلاگ هایی که در این وب به آنها لینک داده شده برعهده صاحبان آنها بوده و این وب هیچ مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

امیدوارم لحظاتی خوش و مفیدی را در این وب پشت سر گذارید.

با تشکر مدیر وب!

 

نظرسنجی
نسخه جدید میهن بلاگ چطور است ؟
لوگوی وبلاگ

به زودی قرار خواهد گرفت

لینک دوستان
سایت های منتخب
وب سایت مجانی از یاهو بگیرید

مدیریت و اداره یک وبلاگ ساده تر و به طور کل محبوبیت بسیاری دارد اما محدودیت 200 کیلو بایتی برای مطالب و تصاویر ذخیره شده ممکن است برای عده ای مشکل ساز باشد . در حالی که یک وب سایت مجانی شخصی امکانات بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد .

ما در این جا قصد داریم نحوه ایجاد یک وب سایت شخصی را در YAHOO را به صورت گام به گام آموزس دهیم که امیدواریم مورد توجه شما قرار گیرد .


شروع کار :

 

-1 به سایت YAHOO وارد شوید و در قسمت بالای صفحه گزینه Geocities را بیابید و بر روی آن کلیک کنید تا به صفحه بعد بروید.

2-در صفحه باز شده UserName و Password خود را وارد کنید و کلید SIGN In را فشار دهید این عمل در حقیقت بدان معنا است که شما از قبل در سایت yahoo ثبت نام کرده و دارای صندوق پستی هستید .

3- در صفحه بعد بر روی گزینه YAHOO PAGE WIZARD کلیک کنید .

4- در این صفحه شما می توانید از انواع الگو های از پیش ساخته جهت ساخت صفحات خود استفاده کنید پس می توانید بر روی یکی از آنها کلیک کنید و به صفحه بعد بروید.

5- در این صفحه شما می توانید با توجه به سلیقه خود رنگ دلخواه را انتخاب کنید .

6- در صفحه WELCOM TO YAHOO بر روی گزینه BEGIN کلیک کنید وسپس در صفحه Chooses A Look For Your Page می توانید یکی از سبکهای موجود صفحه را انتخاب کنید و سپس بر روی گزینه NEXT کلیک کنید.

7- سپس در صفحه ENTER YOUR INTO باید در قسمت YOUR NAME نام خود و در قسمت YOUR EMAIL ADDRESS آدرس ایمیل خود را وارد کنید با این کار نام و آدرس پستی شما به صفحه وب اضافه می شود .

در صفحه YOUR PICTURE PICK می توانید تصویر دلخواه خود را به صفحه وب خود اضافه کنید برای این کار بر روی گزینه UPLOAD NEW IMAGE کلیک کنید .این کار تقیقا مانند ATTACH کردن فایل به نامه است .لازم به توضیح است که شما می توانید از تصاویر پیش فرض نیز استفاده کنید .همچنین در صورت عدم تمایل به داشتن تصویر بر روی گزینه DONT USE AN IMAGE کلیک کنید تا به صفحه بعد بروید .

9- در این صفحه در قسمت DESCRIB YOURSELF می توانید توضیحاتی را در مورد خود به صفحه وب اضافه کنید پس از این کار بر روی گزینه NEXT کلیک کنید.

10- در این صفحه در قسمت ENTER YOUR FAVORITE LINKS می توانید آدرس های دلخواه را به صورت لینک وارد کنید و بعد بر روی گزینه NEXT کلیک کنید .

 -11 در این صفحه می توانید در قسمت DESCRIB YOUR FRIENDS AND FAMILY شما می توانید توضیحات دلخواه خود را اضافه کنید حال گزینه NEXT را کلیک کنید تا به صفحه بعد بروید .

12- در صفحه NAME YOUR PAGE شما می توانید نامی را برای صفحه وب خود تعریف کنید سپس بر روی گزینه NEXT کلیک کنید .

13- در این صفحه یعنی صفحه آخر YAHOO به خاطر ساختن این سایت به شما تبریک می گوید و از این پس شما دارای یک وب سایت شخصی هستید .

تذکر :در این مثال ما از الگوی پیش ساخته PERSONAL PAGE استفاده کردیم ممکن است در صورت انتخاب الگو های دیگر توضیحات کمی متفاوت باشد البته فرم کلی آن بدین صورت می باشد.

 

منبع : تالار نیک صالحی

--

مرتبط به موضوع : ساخت وبلاگ

نویسنده : شهاب م

تاریخ ارسال : سه شنبه 29 خرداد 1386
" آخرین مطالب ارسال شده "